Finnås Sportsklubb
Uke: 32 - 08. Aug 2022 til 14. Aug 2022
Mandag 08.08
BrakkeneBømlo FHSKlubbhusLangevåg BygdatunLangevåg KunstgrasVåge KunstgrasVåge Skule
BrakkeBømlo FHSKlubbhusNordSørAustVestBaneKlubbhus GarderobeInneUte
TidMøteromAllromGymsalFestsalKjøkkenIdrettshall N1Idrettshall N2Idrettshall S1Idrettshall S2L1 AustL2 AustL3 VestL4 VestV1 AustV2 AustV3 VestV4 VestGarderobe 2Garderobe 1GymsalBallbinge
12:00
---------------------
12:15---------------------
12:30
---------------------
12:45---------------------
13:00
---------------------
13:15---------------------
13:30
---------------------
13:45---------------------
14:00
---------------------
14:15---------------------
14:30
---------------------
14:45---------------------
15:00
---------------------
15:15---------------------
15:30
---------------------
15:45---------------------
16:00
---------------------
16:15---------------------
16:30
---------------------
16:45---------------------
17:00
---------------------
17:15---------------------
17:30
---------------------
17:45---------------------
18:00
---------------------
18:15---------------------
18:30
---------------------
18:45---------------------
19:00
---------------------
19:15---------------------
19:30
---------------------
19:45---------------------
20:00
---------------------
20:15---------------------
20:30
---------------------
20:45---------------------
21:00
---------------------
21:15---------------------
21:30
---------------------
21:45---------------------
22:00
---------------------
22:15---------------------
22:30
---------------------
22:45---------------------
23:00
---------------------
23:15---------------------
23:30
---------------------
23:45---------------------
Aktivitetsliste:
Tirsdag 09.08
BrakkeneBømlo FHSKlubbhusLangevåg BygdatunLangevåg KunstgrasVåge KunstgrasVåge Skule
BrakkeBømlo FHSKlubbhusNordSørAustVestBaneKlubbhus GarderobeInneUte
TidMøteromAllromGymsalFestsalKjøkkenIdrettshall N1Idrettshall N2Idrettshall S1Idrettshall S2L1 AustL2 AustL3 VestL4 VestV1 AustV2 AustV3 VestV4 VestGarderobe 2Garderobe 1GymsalBallbinge
12:00
---------------------
12:15---------------------
12:30
---------------------
12:45---------------------
13:00
---------------------
13:15---------------------
13:30
---------------------
13:45---------------------
14:00
---------------------
14:15---------------------
14:30
---------------------
14:45---------------------
15:00
---------------------
15:15---------------------
15:30
---------------------
15:45---------------------
16:00
---------------------
16:15---------------------
16:30
---------------------
16:45---------------------
17:00
---------------------
17:15---------------------
17:30
---------------------
17:45---------------------
18:00
---------------------
18:15---------------------
18:30
---------------------
18:45---------------------
19:00
---------------------
19:15---------------------
19:30
---------------------
19:45---------------------
20:00
---------------------
20:15---------------------
20:30
---------------------
20:45---------------------
21:00
---------------------
21:15---------------------
21:30
---------------------
21:45---------------------
22:00
---------------------
22:15---------------------
22:30
---------------------
22:45---------------------
23:00
---------------------
23:15---------------------
23:30
---------------------
23:45---------------------
Aktivitetsliste:
Onsdag 10.08
BrakkeneBømlo FHSKlubbhusLangevåg BygdatunLangevåg KunstgrasVåge KunstgrasVåge Skule
BrakkeBømlo FHSKlubbhusNordSørAustVestBaneKlubbhus GarderobeInneUte
TidMøteromAllromGymsalFestsalKjøkkenIdrettshall N1Idrettshall N2Idrettshall S1Idrettshall S2L1 AustL2 AustL3 VestL4 VestV1 AustV2 AustV3 VestV4 VestGarderobe 2Garderobe 1GymsalBallbinge
12:00
---------------------
12:15---------------------
12:30
---------------------
12:45---------------------
13:00
---------------------
13:15---------------------
13:30
---------------------
13:45---------------------
14:00
---------------------
14:15---------------------
14:30
---------------------
14:45---------------------
15:00
---------------------
15:15---------------------
15:30
---------------------
15:45---------------------
16:00
---------------------
16:15---------------------
16:30
---------------------
16:45---------------------
17:00
---------------------
17:15---------------------
17:30
---------------------
17:45---------------------
18:00
---------------------
18:15---------------------
18:30
---------------------
18:45---------------------
19:00
---------------------
19:15---------------------
19:30
---------------------
19:45---------------------
20:00
---------------------
20:15---------------------
20:30
---------------------
20:45---------------------
21:00
---------------------
21:15---------------------
21:30
---------------------
21:45---------------------
22:00
---------------------
22:15---------------------
22:30
---------------------
22:45---------------------
23:00
---------------------
23:15---------------------
23:30
---------------------
23:45---------------------
Aktivitetsliste:
Torsdag 11.08
BrakkeneBømlo FHSKlubbhusLangevåg BygdatunLangevåg KunstgrasVåge KunstgrasVåge Skule
BrakkeBømlo FHSKlubbhusNordSørAustVestBaneKlubbhus GarderobeInneUte
TidMøteromAllromGymsalFestsalKjøkkenIdrettshall N1Idrettshall N2Idrettshall S1Idrettshall S2L1 AustL2 AustL3 VestL4 VestV1 AustV2 AustV3 VestV4 VestGarderobe 2Garderobe 1GymsalBallbinge
12:00
---------------------
12:15---------------------
12:30
---------------------
12:45---------------------
13:00
---------------------
13:15---------------------
13:30
---------------------
13:45---------------------
14:00
---------------------
14:15---------------------
14:30
---------------------
14:45---------------------
15:00
---------------------
15:15---------------------
15:30
---------------------
15:45---------------------
16:00
---------------------
16:15---------------------
16:30
---------------------
16:45---------------------
17:00
---------------------
17:15---------------------
17:30
---------------------
17:45---------------------
18:00
---------------------
18:15---------------------
18:30
---------------------
18:45---------------------
19:00
---------------------
19:15---------------------
19:30
---------------------
19:45---------------------
20:00
---------------------
20:15---------------------
20:30
---------------------
20:45---------------------
21:00
---------------------
21:15---------------------
21:30
---------------------
21:45---------------------
22:00
---------------------
22:15---------------------
22:30
---------------------
22:45---------------------
23:00
---------------------
23:15---------------------
23:30
---------------------
23:45---------------------
Aktivitetsliste:
Fredag 12.08
BrakkeneBømlo FHSKlubbhusLangevåg BygdatunLangevåg KunstgrasVåge KunstgrasVåge Skule
BrakkeBømlo FHSKlubbhusNordSørAustVestBaneKlubbhus GarderobeInneUte
TidMøteromAllromGymsalFestsalKjøkkenIdrettshall N1Idrettshall N2Idrettshall S1Idrettshall S2L1 AustL2 AustL3 VestL4 VestV1 AustV2 AustV3 VestV4 VestGarderobe 2Garderobe 1GymsalBallbinge
12:00
---------------------
12:15---------------------
12:30
---------------------
12:45---------------------
13:00
---------------------
13:15---------------------
13:30
---------------------
13:45---------------------
14:00
---------------------
14:15---------------------
14:30
---------------------
14:45---------------------
15:00
---------------------
15:15---------------------
15:30
---------------------
15:45---------------------
16:00
---------------------
16:15---------------------
16:30
---------------------
16:45---------------------
17:00
---------------------
17:15---------------------
17:30
---------------------
17:45---------------------
18:00
---------------------
18:15---------------------
18:30
---------------------
18:45---------------------
19:00
---------------------
19:15---------------------
19:30
---------------------
19:45---------------------
20:00
---------------------
20:15---------------------
20:30
---------------------
20:45---------------------
21:00
---------------------
21:15---------------------
21:30
---------------------
21:45---------------------
22:00
---------------------
22:15---------------------
22:30
---------------------
22:45---------------------
23:00
---------------------
23:15---------------------
23:30
---------------------
23:45---------------------
Aktivitetsliste:
Lørdag 13.08
BrakkeneBømlo FHSKlubbhusLangevåg BygdatunLangevåg KunstgrasVåge KunstgrasVåge Skule
BrakkeBømlo FHSKlubbhusNordSørAustVestBaneKlubbhus GarderobeInneUte
TidMøteromAllromGymsalFestsalKjøkkenIdrettshall N1Idrettshall N2Idrettshall S1Idrettshall S2L1 AustL2 AustL3 VestL4 VestV1 AustV2 AustV3 VestV4 VestGarderobe 2Garderobe 1GymsalBallbinge
09:00
---------------------
09:15---------------------
09:30
---------------------
09:45---------------------
10:00
---------------------
10:15---------------------
10:30
---------------------
10:45---------------------
11:00
---------------------
11:15---------------------
11:30
---------------------
11:45---------------------
12:00
---------------------
12:15---------------------
12:30
---------------------
12:45---------------------
13:00
---------------------
13:15---------------------
13:30
---------------------
13:45---------------------
14:00
---------------------
14:15---------------------
14:30
---------------------
14:45---------------------
15:00
---------------------
15:15---------------------
15:30
---------------------
15:45---------------------
16:00
---------------------
16:15---------------------
16:30
---------------------
16:45---------------------
17:00
---------------------
17:15---------------------
17:30
---------------------
17:45---------------------
18:00
---------------------
18:15---------------------
18:30
---------------------
18:45---------------------
19:00
---------------------
19:15---------------------
19:30
---------------------
19:45---------------------
20:00
---------------------
20:15---------------------
20:30
---------------------
20:45---------------------
21:00
---------------------
21:15---------------------
21:30
---------------------
21:45---------------------
22:00
---------------------
22:15---------------------
22:30
---------------------
22:45---------------------
23:00
---------------------
23:15---------------------
23:30
---------------------
23:45---------------------
Aktivitetsliste:
Søndag 14.08
BrakkeneBømlo FHSKlubbhusLangevåg BygdatunLangevåg KunstgrasVåge KunstgrasVåge Skule
BrakkeBømlo FHSKlubbhusNordSørAustVestBaneKlubbhus GarderobeInneUte
TidMøteromAllromGymsalFestsalKjøkkenIdrettshall N1Idrettshall N2Idrettshall S1Idrettshall S2L1 AustL2 AustL3 VestL4 VestV1 AustV2 AustV3 VestV4 VestGarderobe 2Garderobe 1GymsalBallbinge
09:00
---------------------
09:15---------------------
09:30
---------------------
09:45---------------------
10:00
---------------------
10:15---------------------
10:30
---------------------
10:45---------------------
11:00
---------------------
11:15---------------------
11:30
---------------------
11:45---------------------
12:00
---------------------
12:15---------------------
12:30
---------------------
12:45---------------------
13:00
---------------------
13:15---------------------
13:30
---------------------
13:45---------------------
14:00
---------------------
14:15---------------------
14:30
---------------------
14:45---------------------
15:00
---------------------
15:15---------------------
15:30
---------------------
15:45---------------------
16:00
---------------------
16:15---------------------
16:30
---------------------
16:45---------------------
17:00
---------------------
17:15---------------------
17:30
---------------------
17:45---------------------
18:00
---------------------
18:15---------------------
18:30
---------------------
18:45---------------------
19:00
---------------------
19:15---------------------
19:30
---------------------
19:45---------------------
20:00
---------------------
20:15---------------------
20:30
---------------------
20:45---------------------
21:00
---------------------
21:15---------------------
21:30
---------------------
21:45---------------------
22:00
---------------------
22:15---------------------
22:30
---------------------
22:45---------------------
23:00
---------------------
23:15---------------------
23:30
---------------------
23:45---------------------
Aktivitetsliste:

Ingen aktive punkter